Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valmir Begolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Valmir Begolli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Valmir Begolli merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Te Shkojme Ne Ulqin". Në Qershor 2007, Valmir Begolli merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Pishpiriku". Më datë 24 Korrik 2013, Valmir Begolli publikon videoklipin "Dashuria, Xhelozia". Më datë 2 Gusht 2014, Valmir Begolli publikon videoklipin "Emocion". Më datë 17 Qershor 2016, Valmir Begolli publikon videoklipin "Çokollade". Muzika e këngës u punua ng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

11 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Art Abrashi

Ledion Sveçla

Erion Ajro

Fatlum Ukelli

Nderim Sadriu

Arian Selmani

Diellon Mustafa

Ylli Ostergllava

Blinor Bega

Arianit Bellopoja

Tags: Valmir Begolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet