Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valmira Maxhuni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Valmira Maxhuni është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Suada

Venera Imeri

Nevila Qesko

Mirela Deda

Lena (Albulena Qerkinaj)

Ledi (F)

Gledis

Fortesa Citaku

Stela Brahimllari

Anita Aziri

Tags: Valmira Maxhuni, Valmira Uka, Valmira Maxhuni Uka


Komente mbi këtë artist