Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Valon Maliqi
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
BIOGRAFIA: Valo është një këngëtar. Ai jeton dhe vepron në Gjilan. Mosha e tij është 23 vjeç dhe emri i tij i vërtetë është Valon Maliqi që më parë quhej Tensioni-G e pastaj Tensioni dhe tani ka ndryshuar emrin për të Valo. Valo këndon kryesisht Hip-Hop dhe ai ka filluar me muzikë qysh në vitin 2009 në Gjilan. Ai ka marr pjese në koncerte te ndryshme bashkë me grupin ETA kurse tani bëni pjesë në grupin Double-G-Army, por tashmë këndon vetë ose me dikë ndonjëherë. Më datë 26 Mars...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Edinjo

Roland Mullaavda

Unfame

King

Ridi

Bejuos

Ecstasy Tlg

Loyal Man

Gold King

Mafia

Tags: Valo, Valon Maliqi


Komente mbi këtë artist