Valo93
Valo93

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Valo93 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Gusht 2020, 2Ton & Valo93 publikojnë videoklipin "Tradhtare". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga 2Ton. Më datë 2 Shtator 2020, Nego & Valo93 publikojnë videoklipin "Bandita". Produksioni audio u realizua nga Nego. Më datë 8 Janar 2021, Valo93 publikon videoklipin "S'jena Mir"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0