Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Alili - Hajde Lule Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lumja nana tash je rit
po vin msitit jalla dit per dit
o ty tka nana cik per mall
kur dush nona jalla kam met dhan

hajde lule ti te na
se na jena jalla shpi me baa
pu t e randa ske mej baaa
te na lule jalla shpi me ba

o moj nan hic sedii
qysh thot baba une jam razi

hajde lule ti te na
se na jena jalla shoi me baa
punt e randa ske mej baa
te na lule jalla shpi me ba
Valon Alili
Publikimi: 29/02/2016


Valon Alili - Hajde Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Lule".
3. Video është e këngës "Hajde Lule", por nuk këndohet nga Valon Alili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Alili:


Komente 0