Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Azizi - Isha Ne Vetmi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

isha ne vetmii tuj mendu per ty mosra te shiqoj ne fotografi mora te shiqoj ne fotografii,Lotet me shkojn per faqe te shiqoja tyyy zemra me vajtonte per ty vash per tyyy, zemra me vajtonte per ty vash per tyyyy
Uné msheft me nje guri te kujtoja ty e shiqoja vendin ku ishim ne dyy e shiqoja vendin ku ishim ne dyyy
ooo zogjt e malit o ju lisat e gjat a sme shifni mua si po qaj me lot ah sme shifni mua si po qaj me lot ah sme shifni mua qe po qaj me looot.


Ky tekst u dërgua nga Eli


Nuk kemi video për këtë këngë.


Valon Azizi
Publikimi: 25/03/2013


Valon Azizi - Isha Ne Vetmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Isha Ne Vetmi".
3. Video është e këngës "Isha Ne Vetmi", por nuk këndohet nga Valon Azizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:


Komente 0