Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valon Azizi & Xili - Qika E Diaspores

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qika E Diaspores".
3. Video është e këngës "Qika E Diaspores", por nuk këndohet nga Valon Azizi & Xili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valon Azizi & Xili - Qika E Diaspores  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Xili Berisha

18/06/2009

2009-06-18T17:27:22+00:00Xili:
Si perpara edhe sot qikat nga gurbeti me viza me letra po na bojn per veti.

Valoni:
Qysh po i thojna msitit ni nuse me letra as qe po i vesin a t'reja a t'vjetra.

Xili:
Qikat diaspores s'kem qare pa i lut hatri qasaj vize ne do't folim but.

Valoni:
Qikat diaspores s'kem qare pa i lut hatri qasaj vize ne do't folim but.

Valoni:
S'po ndryshon hesapi, koha s'po rrotllon qikat qe i kan letrat gjithkush sot po i don.

Xili:
Ne kem shum deshir me euro me jetu nuk e kem merzi prap me komandu.

Valoni:
Qikat diaspores s'kem qare pa i lut hatri qasaj vize ne do't folim but.

Xili:
Qikat diaspores s'kem qare pa i lut hatri qasaj vize ne do't folim but.

Valoni:
Vet me sy m'dha isharet hajde n'valle m'thae vet,hajde n'valle m'thae vet.

Xili:
Buzqeshje me qove mir me provokove.(2x)

Valoni:
Doren ta shtrengova le t'jet kjo mes nesh se ma fale zemren mos t'na marrin vesh.

Xili:
Doren ta shtrengova le t'jet kjo mes nesh se ma fale zemren mos t'na marrin vesh.

Xili:
Me ty zemren e ngacmova sonte shum u dashurova,sonte shum u dashurova.

Valoni:
Disponim ndaloja shum te du te thoja.(2x)

Valoni:
Doren ta shtrengova le t'jet kjo mes nesh se ma fale zemren mos t'na marrin vesh.

Xili:
Doren ta shtrengova le t'jet kjo mes nesh se ma fale zemren mos t'na marrin vesh.

Valoni:
Doren ta shtrengova le t'jet kjo mes nesh se ma fale zemren mos t'na marrin vesh.

Xili:
Doren ta shtrengova le t'jet kjo mes nesh se ma fale zemren mos t'na marrin vesh.


Ky tekst u dërgua nga Amela Rexhepi
Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet