Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valon Azizi - Vjen Lulia Na Maron Qaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vjen Lulia Na Maron Qaj".
3. Video është e këngës "Vjen Lulia Na Maron Qaj", por nuk këndohet nga Valon Azizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Valon Azizi - Vjen Lulia Na Maron Qaj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/05/2013

2013-05-26T20:57:03+01:00ani moj lulije oj qaf gastare
o e ke lyp e aj shpijen e madhe 2x aj shpijen e madhe o me 20 vet o tju bojsh kafee o tju bojsh hyzmet 5x o mos tbojsh llafe edhe muhabet 4x oj lulije qajin me pardak ee 2x nqofsh e vogel mos u boj marak2x mos u ban marak ee oj llokum ee 2x lira vogel pare po ban shum 2xl


Ky tekst u dërgua nga coldgirl
Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë