Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Azizi - Magji (Feat. Flame)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Magji" kënduar nga Valon Azizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kidda & Capital T - Magji

[REF. KIDDA:]
O si me magji
o si me magji
zemren ma more ti
zemren ma more ti
o si me magji
o si me magji
zemren ma more ti
o si me magjiii
o si me magji
o si me magji
zemren ma more ti
zemren ma more ti

[CAPITAL T:]
SE ZEMREN TI MA MORE
edhe shpirtin tem e ki
kejt si me magji
ca po ndodh se di
ca po ndodh nuk e di
se m'erdhe ti pa prit
si dhurat pej qiellit em ke pik
syve t'mi ti u dhe drite
ma msove fjalen ''DASHNI''
dikush si une qe s'ka dit
tash jemi babe ti babe u babe
hic kerkush sun hyn mes neve
tash jemi babe ti babe
hic kerkush sun hyn mes neve
deri sa t'kam jet e fuqi
une ty kom me t'mush DASHNI
se sa here t'shoh n'sy osht...
si me bo MAGJI e di

[REF. KIDDA:]
o si me magji
zemren ma more ti
zemren ma more ti
o si me magji
o si me magji
zemren ma more ti
o si me magjiii
o si me magji
o si me magji
zemren ma more ti
zemren ma more ti

[KIDDA:]
YAYAYAYAYAYA
O Yeah kallxom a jem okay
i dhash kohe ti e gjuve posht kejt
mos bon fore ti fore tash ti
MAMA ti vec thuma heyyyyy
zemer ti ca po menon
ti pse po vonon
t'thirri t'thirri n'telefon
koha iken koha shkon
hajde zemre vec takom sikur ishim ne n'ballkon yeeee
zemer ti ca po menon
ti pse po vonon
t'thirri t'thirri n'telefon yeeyyyy
koha iken koha shkon
hajde zemer vec takom sikur ishim ne n'ballkon yeeee

[CAPITAL T:]
SE JETEN UN S'E SHOH PA TY
VETEN UN S'E SHOH PA TY
PASHA KTA DY SY
TI E DIN QE NUK T'LO UN NUK T'LO
SE JE-JENA VEC NA DY
EDHE JETEN UN E DHO PER TY
eeeeee
TI E DIN
TI E DIN
SIKUR ME MAGJIIII

[REF. CAPITAL T & KIDDA:]
o si me magji
o sikur me magji
zemren ma more ti
O si me magjiii
o si me magji
o si me magji
zemren ma more ti
zemren ma more ti

Kastro - Magji

2x)Skem mu pa
Skem mu prek
Jo Jo (Jo jo)

4x)Pse ti sje mo

Si magji u zhduke eee
E tash ti je bo pishman
my lovah
Pse u zhduke
Zhduke
Asniher nuk e kuptova

T'harrova ty ty ty (ty ty)
(Se ike Si magji)
T'harrova ty ty ty (ty ty)

O lali
Sa her tkom puth un ty te balli
A thu mes neve dyve hini moj djalli
A e kthejm kohen
Le tdali Ku tdali
Se tema Jon u bo bash V@r!K***

Bad bi**h
Nese ti nuk ma din vleren
Bona bad boy
Edhe ta kallxoj deren
Bad bi**h
Nese ti nuk ma din vleren
Bona bad boy
Edhe ty ta kallxoj deren

Ski me vujt
Ama du me lujt
Zemer nuk kthena
Kujt kujt po I thu
Pse po bo skena
Shum tkam rujt
Qato po nxehna

Se ti je
Se ti je
((2x)Se ti je droga jem droga jem
Pa ty spo mundem spo mundem )

Si magji u zhduke eee
E tash ti je bo pishman
my lovah
Pse u zhduke
Zhduke
Asniher nuk e kuptova

T'harrova ty ty ty (ty ty)
(Pse ike Si magji)
T'harrova ty ty ty (ty ty)
(Pse ike Si magji)

Se me ty shum e veshtire (prahhh)
E nashta po ty ma Mir
Hajt hajt se bohet Mir
Poh poh
Poh poh

Ndjenja nuk I kam qysh I kam pas
Sa her na tdy kena dal
Kejt I kem plas
E tash cka u bo
Mvjen inat shum inat
Sa spo muna me ta fal

((2x)Se ti je droga jem droga jem
Pa ty spo mundem spo mundem )

Ku je kon moj une tkom lyp
Po kush je kon
Se pasna dit
E nese je ka don me ik
A po mendon qe po don...

Ero - Magji

Magji, ti m'ke bo magji
Zemren ta kom dhon
Pa prit ra dashni
Magji, syt e tu krejt magji
Pot premtoj qe deri n'fund
Ke me pas dashni

Bebi jem asrya e jetes tem
Ti mke bo magji, ti mke bo mu qmend
Me ty po nina mir si ntjeter planet
Gjither m'shkon koha tut permen

Saher xhelozon ti m'bon me t'dasht
Sa her jena rrok gjith t'kam perkrah
Per mu ki vler ma shum se kejt bota
Zemren jem te ti, kurr nuk bohet copa

Ski qef mem pa keq, do mem pa mir
Mrrin gjithmon ngat n'kohen ma t veshtir
Plagt ti mi sheron, e per tjer nuk ta nin
Don mem pas veq mu me ty ndjej dashnin

Ta kuptoj kejt boten, ty ta fali kohen
Ty ti japi kejt se per tjera kejt bohen
Plani jem jem je ti, me ndryshu keq bohet
Mos mendo keq se t'mirat afrohen

Magji, ti m'ke bo magji
Zemren ta kom dhon
Pa prit ra dashni
Magji, syt e tu krejt magji
Pot premtoj qe deri n'fund
Ke me pas dashni

Më shumë këngë me këtë titull:


Featuring: Flame (Flamur Selmani)
Publikimi: 04/11/2018Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:


Komente mbi këtë këngëValon Azizi - Magji
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Magji".
3. Video është e këngës "Magji", por nuk këndohet nga Valon Azizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.