Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Berisha - S'ka Me Kthim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ne mes tnates ivetmuar dera po troket, hapa deren i habitur ti kishe ardh vet, me fal me fal ti mua me the shum kam gabu te lutem me kthe.

Refremi
Ah ket mall qe kam per ty do ta ruaj per gjithmon per gabimin qe ke ba zoti vanon por nuk harron.

Mos me thuaj se po vun, ti o veq per mu pasi shkove nuk ka kthim niher i dham fund, mos me keko edhe nje her jeten ti mu ma e bane ferr

Refremi
Ah ket mall qe kam per ty do ta ruaj per gjithmon per gabimin qe ke ba zoti vonon por nuk harron


Ky tekst u dërgua nga Arbnore kafegjolli

Valon Berisha - S'ka Me Kthim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Me Kthim".
3. Video është e këngës "S'ka Me Kthim", por nuk këndohet nga Valon Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Berisha:


Komente 0