Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Valon Biba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Valon Biba është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 25 Dhjetor 2017, muzikanti i mirënjohur Valon Biba, në bashkëpunim me Ardit Qirkun të njohur si DJ QRK, ka sjellë këngën ritmike “E ëmbla”. Teksti dhe muzika janë realizuar nga Biba, që ka qenë krijuesi i shumë këngëve që janë bërë hite. Në videoklipin atraktiv, shihet të gjithë krijuesit e këngës, teksa njëri prej tyre është duke kontaktuar përmes videos me një të re. Projekti që u lansua gjatë festave të fundvitit, është vetëm fillimi i...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gramos Simnica

Burim Mehmeti

Berat Demiri

Ismet Maqkaj

Afrim Idrizi

Mili Sallauka

Gentian Gojani

Alban Shehu

Brahim Qetaj

Agron Sylejmani

Tags: Valon Biba


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet