Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Bytyqi - Ne Syt E Mi Shihet Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2x
Ne syt e mi shifet malli
mall qe dhembje me fali
kerkoj ta ndjej eren tande
ne pafundsin e ksaj nate.

REF. 2x:
ky Shpirt pa fat sdallon me dit as nat
dhe vitet qe i boj bashk
e un te pres moj vash ne prag
dhe nese prap un ty te shoh
veshtir ekam te njoh.

2x
Nje zhurm e leht me zgjon nga xhumi
dhe zeri yt me vjen nga lumi
por lumi jo spo trazohet
malli per ty sa vjen e shtohet.

REF. 2x:
ky Shpirt pa fat sdallon me dit as nat
dhe vitet qe i boj bashk
e un te pres moj vash ne prag
dhe nese prap un ty te shoh
veshtir ekam te njoh.
Cover: Adem Ramadani - Ne Syt E Mi Shihet Malli
Valon Bytyqi
Publikimi: 09/05/2023
Piano: Shkumbin Azizi


Valon Bytyqi - Ne Syt E Mi Shihet Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Syt E Mi Shihet Malli".
3. Video është e këngës "Ne Syt E Mi Shihet Malli", por nuk këndohet nga Valon Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Bytyqi:


Komente 0