A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valon Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Drenice 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Valon Rama është një këngëtar i njohur. Valon Rama ka kryer shkollen e larte per stomatologji ne Universitetin UFO ne Tirane, ne vitin 2009. Në Prill 2006, Valon Rama merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Mos Kerko Me T'fal". Në Maj 2007, Valon Rama merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Je E Bukur, S'je E Lumtur". Në Dhjetor 2008, Valentina Rama & Valon Rama marrin pjesë në Zhurma Show 2008 me këngën "Mos Me Le"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Papushi

Driton Sopa

Dr.Nushi

Acidi

Fikret Bislimi

Hysni Zeqiri

Dardan Aliu

Nani-Style

Toni

Dj Flow


Tags: Valon Rama

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019