Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Rama - Sonte Nuk Del Me Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Sonte nuk del me mua
dhe para meje puthesh ti
s'e kam ditur, s'e kam pritur
qe me vret perseri.

Po te shkon jeta ne diskoteka
dhe ne çdo mbremje te shoh ty
je e bukur, s'je e lumtur
zemra jote tash u thy.

REF. 2x:
Sepse unë jam i vetmi ne ket bot
qe gjithmon ne sy ta thot
kush esht i mir e kush eshte i keq
por ti kurr nuk e merr vesh.

Dije se dashuria
veshtir harrohet per nje natë
s'jemi dasht veq dy minuta
por nje koh shum me te gjat.

Po te shkon jeta ne diskoteka
dhe ne çdo mbremje te shoh ty
je e bukur, s'je e lumtur
zemra jote tash u thy.

REF. 2x:
Sepse unë jam i vetmi ne ket bot
qe gjithmon ne sy ta thot
kush esht i mir e kush eshte i keq
por ti kurr nuk e merr vesh.


Ky tekst u dërgua nga Kaxhi

Valon Rama - Sonte Nuk Del Me Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Nuk Del Me Mua".
3. Video është e këngës "Sonte Nuk Del Me Mua", por nuk këndohet nga Valon Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0