Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Valon Selimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Roland Hoxha

Vedat Gashi

Buqe Shira

Bajram Kosova

Bekim Ademaj

Shpend Kerleshi (Pena)

Jeton Rrudhani

Lindi Mehmeti

Artan Rexha

Alban Bala

Tags: Valon Selimi


Komente mbi këtë artist