Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valon Shehu - Faji Im

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faji Im".
3. Video është e këngës "Faji Im", por nuk këndohet nga Valon Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valon Shehu - Faji Im  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 11

Komente

Asnjë Koment

22/05/2014

2014-05-22T15:01:17+00:00Une do te flas, sot.
Nuk mund te hesht, kur loti, djeg ne shpirt...
Nuk e pranoj dot,

Qe tjeter kush, te mban, ne krahet e tij…per fajin tim

Çdo gje me ty, e bera keq, nga frika se te humb...
Nuk ishe ti, e lire, i mbytur ne pendim…jam sot une…

Larg …ne nje vend te huaj, harruar.
Larg …duhet te paguaj, kte faj.
Larg, ohhh larg…….

2

Kujt do ti them, jete.
As emrin tend, s’do mund, ta them tani…
Nje here ne jete, ndodh.

Kjo dashuri, jo, s’do te kete te dyte…per fajin tim
Ne jeten tende ti vazhdo
Po munde me harro…
Shume faje bera une…por ty te doja shume…sa shume


Ky tekst u dërgua nga LindaOfficial
Më Shumë Këngë Nga Valon Shehu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet