Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Shehu - Ndjeje Ritmin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/11/2011

2011-11-01T07:58:37+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndjeje Ritmin" kënduar nga Valon Shehu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valon Shehu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valon Shehu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet