Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valon Shehu - Si Ne Dite Te Pare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ne Dite Te Pare".
3. Video është e këngës "Si Ne Dite Te Pare", por nuk këndohet nga Valon Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valon Shehu - Si Ne Dite Te Pare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2015

Komente

Asnjë Koment

28/09/2015

2015-09-27T23:15:16+00:00Të njoh un bebji
si ne dit te pare
ishte hera pare
qe ndjenjat me kan njeh
brenda vetes
kujtimin e mbaj
aty un e mbaj
si ne dit te pare
Do doja te kalonim kohen bashk
vetem te dy bashk vetem un e ti
e pyes veten ku isha me par
si ne enderr jam
kur ty nuk te kam

N'shtratin tim
koh te gjat
aromen tende e ndjeja
dhe tani morri fund
ajo qe se besoj

Te njoh un bejbi
si ne dit te pare
ishte hera par
qe me dhe puthjen e par
brenda vetes kujtimin e mbaj
brenda un e mbaj
si ne dit te par
do doja te kalonim kohen bashk
vetem te dy bashk vetem un e ti
e pyes veten ku isha me par
si ne enderr jam
kur ty nuk te kam

N'shtratin tim
koh te gjat
aromen tende e ndjeja
dhe tani morri fund
ajo qe se besoj


Ky tekst u dërgua nga Elda.D
Më Shumë Këngë Nga Valon Shehu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet