Live Video

Top 200

Valon Shehu - Ti Mos Me Shaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  65

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/10/2017

2017-10-22T21:52:43

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2017
Ti e di se sa te du, nuk kam fjal
Jeten ti ma morre mu, ta kam fal
A me do dhe ti kaq shum
A mendon dhe ti cdo dite si un

Nuk kam dashur asnjeher, te t'lendoj
Por ne fund te gjithe gabojm, dhe un njesoj
A me do dhe ti kaq shume,
A mendon dhe ti cdo dite si un

Hooo... Ti mos me shaj
Hooo... Fajin e mbaj

REF. 2x:
Un dua te jem aty
Sa dua te jem aty
Dhe sa her te me kujtosh
Te me mendosh
Ne krahet e tu do jem, aty gjithmone

Vetes un po ja mohoj,te jemi bashk
Te premtova do ndryshoj, tani me fal
Malli a te merr per mu
Mos harro dikush te do pa fund

Hooo...Ti mos me shaj
Hooo... Fajin e mbaj

REF. 2x:
Un dua te jem aty
Sa dua te jem aty
Dhe sa her te me kujtosh
Te me mendosh
Ne krahet e tu do jem, aty gjithmone

Kartolina (1)

2018-05-15 15:26:35
un dua te jem aty sa dua
te jem aty dhe sa her te
me kujtosh te me mendosh
ne krahet etu do te jem
aty gjithmone

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Valon Shehu: