Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Shehu - Do Të Vish Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Te kam pritur mori vash
Te kam pritur se do t'vish
Un i mjeri duke qa
Ne kte mall te dashurise

Ne vetmi ditet kalojn
Mallkoj ty dhe fatin tim
Zemra ime mthot gjithmone
Se sdo t plakesh ne megrim
reff
Do te vish do te vish
Ardhjen tende mir e di
Dashuria kurr,kurr nuk tretet
Ti do t'kthehesh prap e di

A do t'vi dhe ajo dit
Ne te dy se bashku t’jem
Perqafuar te shetisim
Si pellumbat neper qiell


Ky tekst u dërgua nga BurimValon Shehu
Publikimi: 22/05/2020


Valon Shehu - Do Të Vish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Të Vish".
3. Video është e këngës "Do Të Vish", por nuk këndohet nga Valon Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Shehu:


Komente 0