Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Shehu & Elizabeta Janaqi - Koha Pas Na La Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

La la la la laj la la la la la laj la la
La laj la...

U be mengjes dhe shtratin pashe,nuk munda qe te flas.
E humba mendjen pee nje cast dhe malli mu be çark.
O zemer hidhur po me vjen por jeta kshtu e ka..
Ti ne ndergjegje po me bren e dhimbja fund nuk ka
Me thuaj ti se ku gabuam e fajin kush e ka..
E ndoshta zemer shume enderruam e koha pas na la..
Me mori nata ne erresir dhe si nje lecke me flaku tej
Me mbyt nje mall e nje deshire edhe tekilen me fund e kthej
Kush na helmoi kaq pabesisht une thjesht dua ta di
E pyes veten sinqerisht ishte drame a dashuri..
La la la la la la laj la la la la la laj la
La la la laj
Valon Shehu & Elizabeta Janaqi
Publikimi: 05/11/2020
Kompozimi - Alqi Janaqi
Teksti - Maria Pipilozi
Redaktoi - Rinalt Kasko
Orkestrimi - Ulind Komoni
Produksioni - Etno MusicValon Shehu & Elizabeta Janaqi - Koha Pas Na La
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha Pas Na La".
3. Video është e këngës "Koha Pas Na La", por nuk këndohet nga Valon Shehu & Elizabeta Janaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Shehu:


Komente 0