Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Shehu - Sy Në Sy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Unë nuk dua të të them më fal, më fal.
Jo se lotët s'dua ti mbaj.
Koha jonë filloi dhe tash mbaroi, mbaroi.
Engjëllin lart e lam t'shikoj.

Tani në dhomën time mbeta vetëm.
Më mungon kujtimi i vjetër
me ty,
kur ishim sy në sy.
Tani në dhomën time mbeta vetëm.
Më mungon kujtimi i vjetër
me ty,
kur ishim sy në sy.

Unë nuk dua të më falësh,
jo se lotët s'dua ti mbaj.
Koha jonë filloi dhe tash mbaroi, mbaroi.
Engjëllin lart e lam t'shikoj.

Tani në dhomën time mbeta vetëm.
Më mungon kujtimi i vjetër
me ty,
kur ishim sy në sy.
Tani në dhomën time mbeta vetëm.
Më mungon kujtimi i vjetër
me ty,
kur ishim sy në sy.Publikimi: 10/05/2021
Produced /Rec. Etno Music
Muzika: Dalvin Mamusha
Teksti: Adion Puka, Dalvin Mamusha, Valon Shehu
Orkestrimi: Shandrrabeatz, Dalvin Mamusha, Fatjon Miftari
Violin: Dalvin Mamusha
Piano: Fatjon Miftari
Regjia: Butrint Pasha
Kamera: One Media
Focus Puller: Gazmend Zhubi
Montazh & Post Production: Gentrit Syla
Lights & Grips: Valon Jakupaj
Make Up & Hair: Studio Rreze
Më Shumë Këngë Nga Valon Shehu:


Komente mbi këtë këngëValon Shehu - Sy Në Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sy Në Sy".
3. Video është e këngës "Sy Në Sy", por nuk këndohet nga Valon Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.