Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Suma - Dëgjo Zemrën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Syt e tu porsi shkëndija,
janë adres e dashuriis,
shumë i desha sa i pashë.
e nuk të thaash.

Eja n'ritem e vallzo,
sonte mbrëmjen ma ndryshoo,
azgjë nbot mos beso,
veq dashuroo....

ref.
dëgjo zemren si po me reh
se per ty pom fluturon shpirti
vajza ime tlutem besom
jam veq i yti...2x

Tash sa koh te mbaj në gji,
ftrya jote i ngjan hënës,
dhe në zemer ket e ndjes si?
dhurat prej zemres...

Eja n'ritem e vallzo,
sonte mbrëmjen ma ndryshoo,
azgjë nbot mos beso,
veq dashuroo....

ref.
dëgjo zemren si po me reh
se per ty pom fluturon shpirti
vajza ime tlutem besom
jam veq i yti...2x


Ky tekst u dërgua nga LiridonaValon Suma
Publikimi: 16/04/2006
Festivali: Top Fest 3
Muzika: Ocko Vasilkovski
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Valon Suma - Dëgjo Zemrën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dëgjo Zemrën".
3. Video është e këngës "Dëgjo Zemrën", por nuk këndohet nga Valon Suma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Suma:


Komente 0