Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Suma - Më Beso Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Sa i lumtur jam unë me ty,
kur qesh e thell ne sy ti me shikon,
humbem unë i tërri beso,
haroj krejt edhe jeten që jetoj.

Të kam thën dhe do të them
për ty unë jeton
kjo dashuri shum po më dhemb
MË BESO

ref.
Pse?
Ti fare se vëren,
kur ty un të shikoj
ti për për mua je gjthqka
po prap provoj.
PO tjem me ty une kërkoj
dashurin dua të ta dhuroj
ti per mua je gjithqka unë tëndëroj..

Sa hap e mbyllë syt,ti sje
si ike sa shpejt shkove e me le
kjo jet pa ty zvlen azgje
te lutem veq nje her te mi shtrengo.

Të kam thën dhe do të them
për ty unë jeton
kjo dashuri shum po më dhemb
MË BESO

ref.
Pse?
Ti fare se vëren,
kur ty un të shikoj
ti për për mua je gjthqka
po prap provoj.
PO tjem me ty une kërkoj
dashurin dua të ta dhuroj
ti per mua je gjithqka unë tëndëroj..


Ky tekst u dërgua nga Liridona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Valon Suma
Publikimi: 10/12/2006
Muzika: Ocko Vasilkovski
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Valon Suma - Më Beso
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Beso".
3. Video është e këngës "Më Beso", por nuk këndohet nga Valon Suma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Suma:


Komente 0