Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Suma - Vetem Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me ty kur jam un
gjith boten ne duar kam
se ne ty sy mbyllur besoj.

Tash te gjith e pan qfar forc
kjo dashuri mban ti je
arsyja qe une egzistoj.

Ref:
Sot ty te kam pergjithmon
me ty dua te jam
se ti edin se per mua vlen vetem ti,
Sot ty te kam pergjithmon i ti un jam
se ti edi se per mu vlen vetem ni.

Ne syt e tu uuu e sho
te ardhmen time me ty
gjdo dit e kam parajs
tash te gjith e pan
qfar forc kjo dashuri mban
ti je arsyja qe une egzistoj.

Ref: Sot ty te kam pergjithmon
me ty dua te jam
se ti edin se per mua vlen vetem ti,
Sot ty te kam pergjithmon i ti un jam
se ti edi se per mu vlen vetem ni.


Ky tekst u dërgua nga AjlinValon Suma
Publikimi: 19/12/2007


Valon Suma - Vetem Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ti".
3. Video është e këngës "Vetem Ti", por nuk këndohet nga Valon Suma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Suma:


Komente 0