Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Suma - Nje Pike Lot Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ne veren time syri plot une jam i ri
mos e nguc veren time
un jam i ri
zemra ime me thot
sa me do vasha ime
sa me do sa me do
sa e shtrenjte je per muaaa
sa e shtrenjte

loti qe pikon ne oooo(x3)

na piki fjala une jam i zjarrte
jam i zjarrte
zemra mu me thot
sa me o vasha ime sa me do
sa me do
sa e shtrenjte je per muaaa
sa e shtrenjte
jeten ne kemi pare ne ooo
lotet qe pikojne ne oop
ma shkule zemren vasha ime
pa mend me le(x2)


Ky tekst u dërgua nga AshleyValon Suma
Publikimi: 18/10/2007


Valon Suma - Nje Pike Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Pike Lot".
3. Video është e këngës "Nje Pike Lot", por nuk këndohet nga Valon Suma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Suma:


Komente 0