Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Suma & Qendrim Lutfiu - Luaj Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Valon Suma :
Prej at nate kur te pash
shpirt e zemer krejt ti dhash
moj e bukura e mamit
ja kalon zanes se malit

Qendrim Lutfiu:
Plotsoja deshiren djalit
mos e le t'vuaj nRini
e dim mir qe te dy
Se ska jet pa dashuri

Valon& Qendrim
Luaj zemer luaj ti Luaj me beqar te ri
Luaj ti se skam qka tboj se veq ty te dashuroj 2x

Valon Suma:
Prej at nate kur te pash
shpirt e zemer krejt ti dhash
moj e bukura e mamit
ja kalon zanes se malit
Qendrim Lutfiu:
Plotsoja deshiren djalit
mos e le t'vuaj nRini
e dim mir qe te dy
Se ska jet pa dashuri

Valon&Qendrim:
Luaj zemer luaj ti Luaj me beqar te ri
Luaj ti se skam qka tboj se veq ty te dashuroj 2x


Ky tekst u dërgua nga Inna D.seeleyQendrim Lutfiu & Valon Suma
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/12/2011


Valon Suma & Qendrim Lutfiu - Luaj Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luaj Zemer".
3. Video është e këngës "Luaj Zemer", por nuk këndohet nga Valon Suma & Qendrim Lutfiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Suma:


Komente 1