Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Suma - Pa Ty (Ti Do Te Vish) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

2X:
Ket qytet permendesh e di,
i njoh rruget ka shkon ti
bukuri qe m'len pa frym
ne buze fjalen po ma ngrin.

2X:
Gjitha rruget e çdo nate
te dritarja dhomes sate
te trazuar nder gjemime
e mbaj peng zemren time

REF 2X:
Ti dot vish, ja une dot vij
ku na pret takimi i ri
se nuk mundem dot pa ty

2X:
Ja ne enderr ja ne jete
syte e tu une do ti gjej
mrekulli e zemres time
Jeta kerkon perqafime

2X:
Gjitha rruget e çdo nate
te dritarja e dhomes sate
te trazuar nder gjemime
e mbaj peng zemren time.

REF 2X:
Ti dot vish, ja une dot vij
ku na pret takimi i ri
se nuk mundem dot pa ty

pa ty... nuk mundem dot pa ty
pa ty... nuk mundem dot pa ty
pa ty...
Valon Suma
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/01/2014
Muzika: Adis Ismaili
Teksti: Faruk Tasholli


Valon Suma - Pa Ty (Ti Do Te Vish)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty (Ti Do Te Vish)".
3. Video është e këngës "Pa Ty (Ti Do Te Vish)", por nuk këndohet nga Valon Suma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Suma:


Komente 0