Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi Blen Makine Maserati Me Vlere 280 Mije Franga

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[16-06-2012]
Kengetari Valton Krasniqi keto dite ka shtuar edhe nje makine ne garazhin e tij. Nje makine luksoze "Maserati", e cila ka kushtuar 280 mije franga, eshte bere pjese e makinave te kengetarit, pasi thuhet se ai eshte i cmendur pas tyre, nderkohe do ta ndihmoje Valtonin per udhetime me te shpejta per shkak te angazhimeve muzikore qe ka. Deri me tani neper duar te tij kane kaluar vetura te tipit "Ferrari" dhe "Lamborghini", kurse Maseratin e ka blere per here te pare. Ai eshte shume i lumtur qe e ka blere kete makine, si dhe ka vendosur fotot e para ne profilin e tij ne facebook per te marre urimet nga miqte dhe shoket.
 (panorama plus)Komente 0