Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Nuk Ka Moment” Nga Valtoni

Nuk ka akoma asnjë votë

[13-12-2013]
Valton Krasniqi ka sjellë një bashkëpunim me këngëtaren nga Bullgaria, Andrea.

Kënga me titull “Nuk ka moment” është kompletuar edhe me videoklip.

Realizimi i këngës është bërë nga produksioni incizues “Valtonmusic”.

Teodora Rumenova Andreeva që njihet me emrin skenik Andrea, është një këngëtare bullgare e muzikës pop-folk, e cila është e njohur në Ballkan për disa hite, si “Izlazhi me”, “Haide, hopa”, “Pozovi me/Obadi mi se” etj.
 (Telegrafi)


      Valton Krasniqi & Andrea - Nuk Ka Moment [Teksti dhe Klipi]

Komente 0