Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi Ironizon Kolegun, Pozon Në Vendin Ku U Fejua Sinan Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
[07-03-2015]
Këngëtari i njohur Valton Krasniqi duket se po ironizon jashtë mase kolegun e tij për shkak se së bashku me disa miq të tij ka vendosur të pozojë pikërisht në vendin ku vetëm pak kohë më parë kolegu i tij Sinan Hoxha i dhuroi unazën e fejesës të dashurës së tij Andrrës.

Nuk mund të kuptojmë këtë veprim të Valtonit, por ndoshta rivaliteti me koncerte që po bëhet në diasporë mund të ketë lëkundur paksa miqësinë e tyre pasiqë Valtoni jeton në Zvicër dhe para një kohe ka qenë shumë i kërkuar nëpër mbrëmje ndërsa kohëve të fundit duket sikur i ka rënë kërkesa, teksa në anën tjetër Sinani edhe pse jo shumë aktiv me projekte muzikore ai po thyen rekorde me mbrëmje pasi po kërkohet nga Skandinavia, në Gjermani, Austri, Itali e Zvicër.
 (Indeksonline)Komente 0