Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Nje Unaze Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


do te iki nga ky vend
do te tretem neper bote

do te rri do te derdhi lot
mos te me shohin lotin e mua
gjith ata qe me kan pa
dhe nje dit do te mbetem vetum
se ti mua ke me m'lane

mos te me shohin lotin e mua
gjith ata qe me kan pa
dhe nje dit do te mbetem vetum
se ti mua ke me m'lane

as familjen se ndegjova
qdo ge per ty un veprova
krejt qka kam tash ne kete bote
nje unaze qe e qaj me lot

nje unaze qe e qaj me lot

sa te embla fjalet i kishe
me premtime me ngrusht
me ke mbajt
te mallkoj un kam zemer
edhe pse shum per ty kam qajt

fati im esht rruge me lot
skam askend te me ngushelloj
le te me shkrin ngadale vetmia
vdes me emrin tend ne goje

fati im esht rruge me lot
skam askend te me ngushelloj
le te me shkrin ngadale vetmia
vdes me emrin tend ne goje

as familjen se ndegjova
qdo ge per ty un veprova
krejt qka kam tash ne kete bote
nje unaze qe e qaj me lot

nje unaze qe e qaj me lotPublikimi: 01/12/2006


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0


Valton Krasniqi - Nje Unaze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Unaze".
3. Video është e këngës "Nje Unaze", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.