Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Zemra Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ah un te du ah un te du
eja rri me mu
ah un te du ah un te du
eja rri me mu
zemren time ma ke gezu
ah sa fort te du
aman ah sa fort te du
zemren time ma ke gezu
ah sa fort te du
aman ah sa fort te du
eja tani eja ti
mos ma len ne vetmi
zemra ime ty te don
oh se qka po'm ban
zemra ime ty te don
oh se qka po'm ban
vajze ku je ti
vajze ku je ti
me ty dua te rri
vajze ku je ti
vajze ku je ti
me ty dua te rri
fatim tim ti ma ke pru
oh sa fort te du
oh sa fort te du
fatim tim ti ma ke pru
oh sa fort te du
oh sa fort te du
vajze moj zemer bukuri
mos ma len ne vetmi
zemra ime ty te don
oh se qka po'm ban
zemra ime ty te don
oh se qka po'm banNuk kemi video për këtë këngë.
Valton Krasniqi - Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Zemra Ime", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0