Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Valton Krasniqi - Sa Shum Vajza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shum Vajza".
3. Video është e këngës "Sa Shum Vajza", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Valton Krasniqi - Sa Shum Vajza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

04/11/2008

2008-11-04T18:30:41+01:00Sa shum koha ka ndryshu edhe vajzat shum jan pshlu kam ra hall me mend e mija kon me mar me qu te shpija(2x)

Mall e kam me dal sokak sillen qikat rreth e qark dhe pejonash shum me llafe qysh me dal me pi ni kafe (2x)

ma shum qika se sa djem mo per femna ska problem kom ra hall me mend e mija kon me mar me qu te shpija (2x)

Mall e kam me dal sokak sillen qikat rreth e qark dhe pejonash shum me llafe qysh me dal me pi ni kafe

Mall e kam me dal sokak sillen qikat rreth e qark dhe pejonash shum me llafe qysh me dal me pi ni kaffe


Ky tekst u dërgua nga Leje Tash
Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë