Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Moj Tradhtare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne jeten time une kurr s'gabova veq at dit kur te dashurova prej asaj dite ma prishe jeten kurr niher sma the te verteten 2x

ref :3

moj trathtare e pa bes qka me ber te vdes gjith jeten time ty ta dhash qembere te plas

e tash per ty mos degjofsha kurr ne jet mos te takofsha se nga une kurr nuk u ndal loti e kurr ty kurr mos te gzoft zoti 2x

ref 3

moj trathtare e pa bes qka me ber te vdes gjith jeten time ty ta dhash qembere te plas


Ky tekst u dërgua nga Duri&lina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Valton Krasniqi - Moj Tradhtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Tradhtare".
3. Video është e këngës "Moj Tradhtare", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0