Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Zemren E Kishe Gur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Sa fole e fole , sbesoja nje fjal,
Sa puthjen e dogje, me synin si zjarr,
Ti fala te gjitha i kisha per ty,
Ne vendin e zemres nje gurr kishe ti,

Refrain 2 x :
ma mbushni goten per at qe mi dha lotet,
Ta pim ne fund per ket tradhtii,
Sonte le te pijem, e neser mos te ngrihem,
Mos me ti pa ata dy sy.

E dheza cigaren me hek pak merzin,
Harrova dhe veten , s't'harova dot ty.
Ti fala te gjitha , i kisha per ty ,
Ne vendin e zemres nje gurr kishe tiii.

Refrain 4 x :
Ma mbushni goten per at qe mi dha lotet,
Ta pim ne fund per ket tradhtii,
Sonte le te pijem, e neser mos te ngrihem,
Mos me ti pa ata dy sy.


Ky tekst u dërgua nga Qika-nga-ch-ja


Nuk kemi video për këtë këngë.


Valton Krasniqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010
Muzika: Ilir Tolaj
Teksti: Rozana Radi


Valton Krasniqi - Zemren E Kishe Gur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren E Kishe Gur".
3. Video është e këngës "Zemren E Kishe Gur", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0