Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Avanturist (Feat. Qendresa)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

valton 2x
manipulove un te harroj
pse shpia nuk i lexon
pse ti mua me largon
pse spergjigjesh ne telefon

qendresa 2x
dua sod un te takoj
je ti aj qe sheh at koh
ke ndryshuar pa kufi
avanturist je ne dashuri

valton 2x
pse te dua nuk e di
pse me ben te ndjej per ty
pse kete gje nuk e kuptoj
pse ti mua me refuzon

qendresa 2x
dua sod un te takoj
je ti aj qe sheh at koh
ke ndryshuar pa kufi
avanturist je ne dashuri

valton
me tronditi ky miku im
zemren time eshte provokim
dashurin qe ke per mu
si mundesh me tjetrin mem tradhtu
se ti nuk ke zemer te largohesh
tjeter djal te dashurohesh
ti ke zemer mu mem harru
une e di se un ty shum te du

qendresa 2x
dua sod un te takoj
je ti aj qe sheh at koh
ke ndryshuar pa kufi
avanturist je ne dashuri


Ky tekst u dërgua nga Erza

Valton Krasniqi - Avanturist
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Avanturist".
3. Video është e këngës "Avanturist", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0