Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Did You Know Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ref... x2
Did you know
I just love you baby
Did you know
You my only one.

Ref... x2
Did you know
I just love you baby
Did you know
You my only one.

Did you know
I just love you baby
I just love you baby
You my only one

Did you...
I just love you baby..

x2
You are sexy girl
You are pretty girl
You gona be my girl
Girl Girl...

Ref x2
Did you know
I just love you baby
Did you know
You my only one.

x2
You are sexy girl
You are pretty girl
You gona be my girl
Girl Girl...

Ref x2
Did you know
I just love you baby
Did you know
You my only one

I just love you
Just love you
I just love you
Love you...

Ref x2
Did you know
I just love you baby
Did you know
You my only one


Ky tekst u dërgua nga Xhaner

Valton Krasniqi - Did You Know
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Did You Know".
3. Video është e këngës "Did You Know", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0