Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Vetem Nje Enderr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ta ndjeva afërsinë
kisha qen duke ëndërruar
duke ëndërruar

Te pash me fustan të bardhë
Atë fytyrë të paharruar
të paharruar.

Të deshta aq shum
dua që t'i zgjasë
por ishte vetëm një ëndërr

ref :
Ka një shtrëngim shpirti
ndjeva se je larg
ti vjen me porosi me pak e pak
më vjen që të qaj
më vjen të bërtas
ah kjo zemer malli don mem plas.

Ka një shtrengim shpirti
ndjeva se je larg
ti vjen me porosi me pak e pak
më vjen që të qaj
më vjen të bërtas
veç zemra ime më ka mbet
e ajo don mem plas
don mem plas.

TA NDJEVA AFERSIN . . . !


Ky tekst u dërgua nga Avdilz.

Valton Krasniqi - Vetem Nje Enderr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Enderr".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Enderr", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0