Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Afer S'te Kam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Afer s'te kam
I vetem jam
Ti ne zemren time
Ke lene shume kujtime

Kujtoj mengjeset me ty
Kur ishim te sy
Tani kam shume mall
Se jemi afer dhe larg

Ref...x2
Sa e sa lutje
Do t'i bej per ty
Dua ta shoh
Diellin ne ata sy

Tani po vuaj
Se mbetem te huaj
Afer dhe larg
Te dy

Kujtoj momentin e pare
Dhe kohen kur jemi ndare
S'kish asgje me te bukur
Momentin kur te kam puthur

Dua dy fjale t'i them
Nese prape ty do te kem
Se je e vetmja per mua
Dhe vetem ty te dua

Ref...x3
Sa e sa lutje
Do t'i bej per ty
Dua ta shoh
Diellin ne ata sy

Tani po vuaj
Se mbetem te huaj
Afer dhe larg
Te dy

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiValton Krasniqi
Publikimi: 22/09/2012
Video Produksioni: VisSoundMedia


Valton Krasniqi - Afer S'te Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Afer S'te Kam".
3. Video është e këngës "Afer S'te Kam", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 2