Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Sa T'kam Dasht Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref 2x
E din sa tkam dasht
ti mire e din zemra qe don ty
Si got ti ma ke thy
ti mire e din vetem ti e din

A thu ka dite te mira
kur t`mungon dashuria
kurr dihesh shum bosh
A thu ka dite te mira
kur t`mungon dashuria
zdin ka tja fillosh

rrugen tende ti e gjete
lumturin thu preke
veq e genjen veten

Ref 2x
E din sa tkam dasht
ti mire e din zemra qe don ty
Si got ti ma ke thy
ti mire e din vetem ti e din

A thu ka dite te mira
kur t`mungon dashuria
kurr dihesh shum bosh
A thu ka dite te mira
kur t`mungon dashuria
zdin ka tja fillosh

rrugen tende ti e gjete
lumturin thu preke
veq e genjen veten

Ref 2x
E din sa tkam dasht
ti mire e din zemra qe don ty
Si got ti ma ke thy
ti mire e din vetem ti e dinPublikimi: 14/07/2018


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0


Valton Krasniqi - Sa T'kam Dasht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa T'kam Dasht".
3. Video është e këngës "Sa T'kam Dasht", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.