A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Valza - E Dehun Pa As Ni Gote (Cover Mix)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  49

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

11/09/2018

2018-09-11T17:00:04

Muzika:

Mixey


Un pe du dikon
Dikon qe shume
po më mundo-o-o-n
Un pe du dikon
Qe nuk beson
Se dashnia ekziston

Un pe du dikon
Dikon qe menon
Qe kerkush nuk e don
Un pe du dikon
Aj nuk din me vlersu
Se k-k-kush pe don'

Uh rrompopopom
Uh rrompopopom
Uh rrompopopom
Uh rrompopopom

Doesnt matter what you gonna say about me x2

I got a feeling like
Sonte kom me t'pa prap
E sa kohë me kalu?
Prap n'jetë un, prap njejtë po t'du
E sa kohë me kalu?
Prap n'jetë un, prap njejtë po t'du

E njejtë o
Për ty dashnia e vjetër, koha o tjetër
Nuk ka ndrru kurgjo
Perveç jetës që e boj lately
Me shoqe jom babe

E sot jom dal me pi, me pi, me pi
E sot jom dal me pi, me pi me pi
As ni gotë s'o për ty, për ty, për ty
As ni gotë s'o për ty, për ty, për ty

Çdo ditë e ma larg, me dorë boma boma
S'ki me m'pasë mo ngat, me dorë boma boma
Jo une nuk jom, si çdo tjetër
Qe mas teje qaq shumë bon no no no...

Kenget:
Era Istrefi ft. Mixey - E Dehun
Mixey ft. Nora Istrefi - As ni gote

Kartolina (4)

2018-09-24 17:19:41
Doesn't matter what
you gonna say about me
U krijua nga valentina 2018-09-14 19:19:06
E DEHUN JAM...
KËMBËT S'MË MBAJNË
NDJEJ DASHUNI...
2018-09-13 10:23:43
Jo, unë nuk jom
si çdo tjetër
Që mas teje
qaq shumë bon
U krijua nga valentina 2018-09-12 10:56:47
Unë pe du dikon...
Dikon që shumë po më mundon
Unë pe du dikon që nuk beson
se dashnia ekziston...

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019