Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vanesa Abdullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Vanesa Abdullahu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Vanesa Abdullahu merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Zana E Malit". Në Qershor 2006, Vanesa Abdullahu merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Gjumi Nuk Me Merr". Në Qershor 2007, Vanesa Abdullahu merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Bashk Ne Det"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Vanesa Abdullahu

Komente 0