A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vanesa Delija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Vanesa Delija është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 10 Gusht 2018, Vanesa publikon videoklipin "Cka Ndodhi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erysha

Fatlume Mamuti

Ardita Begu

Keisi

Nika

Arbana Elezi

Elli

Ona Mani

Sarah Memmola

Angela


Tags: Vanesa Delija

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018