A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Venesa Doçi
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 17 Shtator 2005
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  154

Venesa Doçi është këngëtare e njohur. Venesa është motra e Aida Doçit dhe nën menagjimin e Naser Gashit.

Në vitin 2018, Venesa Doçi publikon albumin "Cover".

Më datë 10 Shtator 2019, Venesa Doçi publikon videoklipin "Çok Kötüymüşsün".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Motra e

Aida Doçit

Motra e

Argjenda Doçit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019