A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Venesa Doçi - Çok Kötüymüşsün

Teksti i këngës:

Çekilmez yapıyorsun benim hayatımı
Tanıyamamışım Seni Çok kötüymüşsün
Harcıyorsun Herşeyimi durmadan üzüyorsun.
Çözememişim Seni Çok Kötüymüşsün
Ne yazı Getirdin Bana Ne Çiçek Açtırdın
Anlayamamışım Seni, Çok Kötüymüşsün
Oysa Ben Tapardım Sana Sevgimden Gülerdim Sana
Hissedememişim Seni, Çok Kötüymüşsün
Ne Allahtan Korkuyorsun Ne Kuldan Utanıyorsun
Nasıl İnanmışım Sana Çok Kötüymüşsün.
Doymuyorsun Satmalara İtmelere Atmalara
Nasıl Sevmişim Seni, Çok Kötüymüşsün

Bekliyorum Yorulmalarını, Durmadını Durulmanı
Katlanamıyorum Sana, Çok Kötüymüşsün
Kıymetin Çok Büyüktü Bende Gözüme Perde İndi Perde
Düşürdün Beni Her Derde, Çok Kötüymüşsün
Soruyolar Bana Bu Sitem Niye
Sevdiklerim İçin Düştüm DeLiye
Boyun Eğermiydim Yoksa Kötüye
Canım Dediklerim Yerlere Attı
O yare Tapardım o yar de Sattı
Hüseyinim Hüseyinim Dostu Düşüne Dursun
Canım Dedikleri Sırtımdan Vursun
Ayağı Kırılsın Gözü Kör Olsun Demek İsterdimde
Bana Yakışmaz

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019