A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Venesa dhe Argjenda Doçi & Ermal dhe Erblin Hoxha - Prita Prita


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2017

2017-12-25T17:47:39

Më Shumë Nga

Argjenda Doçi

Më Shumë Nga

Ermal Hoxha

Më Shumë Nga

Erblin HoxhaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prita Prita" kënduar nga Venesa dhe Argjenda Doçi & Ermal dhe Erblin Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Venesa dhe Argjenda Doçi & Ermal dhe Erblin Hoxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019