A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Venesa Doçi - Pika Do Me Bjere


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/07/2018

2018-07-12T17:27:51

Këngë e albumit:

"Cover"


Si kam mundur të duroj kaç shum
Sa dhe lotët të më rrjedhin lum
Nuk duroj as një minut dot më
Se kam frikë kjo mendje mos më le

Po më iku truri ndonjë ditë
Fajtori vetëm që më ke mërzit
Do u them të gjithëve se kush je
Dhe pse vet s'do mundem të t'urrej

Refreni:
Po s'të pashë një ditë
Do më bjerë një pikë
Pika le t'më bjerë
Sa të shoh një herë


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019