A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Venesa Doçi - Gabim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/04/2016

2016-04-11T07:20:08

Këngë e albumit:

"Cover"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gabim" kënduar nga Venesa Doçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Venesa Doçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Rati - Gabim

1:
Me hodhe ne shi,
me le vetem ne te ftoht.
Faleminderit gjithsesi,
se ti me dhe lotin me te ngroht.

2:
Qe e dua sdo t’ia di,
ti si dje me nuk je sot.
Kjo ndjenj eshte me e fort se une,
se ty prap, ty prap te du fort.

Ref: 2x
Sa faje i ke pas,
i ka duru ky shpirti im.
Jam e lut e kam shpresu,
te shoh tek ty ndryshim.

Sa faje i ke pas,
e kuptoj e kam gabim.
Gabim, sa shume gabim,
s’ma vlersove kurr dashnin.

3:
Sot u hapen syt e mi,
Ndaj me ne enderr me nuk jetoj.
Faleminderit gjithsesi,
se ti me dhe lotin te me zgjoje.

4:
Qe e dua sdo t’ia di,
ti si dje me nuk je sot.
Kjo ndjenj eshte me e fort se une,
se ty prap, ty prap te du fort.

Ref: 2x
Sa faje i ke pas,
i ka duru ky shpirti im.
Jam e lut e kam shpresu,
te shoh tek ty ndryshim.

Sa faje i ke pas,
e kuptoj e kam gabim.
Gabim, sa shume gabim,
s’ma vlersove kurr dashnin.

Lindita Purellku - Gabim

Gabim, se te deshta ty.
Gabim, qe te besova ty.
E kam pas nji paranjdjejne,
se e imja s'ke me qene,
se e imja se e imja s'ke me qene,
kam pas nji paranjdjenje
se e imja s'ke me qene
jo jo s s'ke me qene.
O m' preve n'bese,
o m'preve n'bese,
kujt i beson ta bene kete zeze.
Gabim, qe me kushtoi shume.
Gabim, qe po e paguj.
E kam kam pas nji paranjdjenje,
se e imja s'ke me qene,
se e imja,
se e imja s'ke me qene,
kam pas nji paranjdjenje
se e imja s'ke me qene
jo jo s'ke me qene.
O m'preve n'bese,
o m'preve n'bese
kujt i beson ta bene kete zeze
kujt i beson ta bene kete zeze.
Gabim!

Mila - Gabim

Grise numrin Tim
Edhe mos me thirr,
Nuk osht e vertet, se kom gjet ma tmir
Nuk osht e vertet, se tjetrin e du
E verteta osht se ti mu mke tradhtu...

Gabim se te njofta,
Gabim se takova,
Gabim se te deshta une ty..
2x

Zemren e lendova,
Kerkoj mem harru,
T'kam dasht e ma une s'te du...

Per mu je kan diten Edhe naten, a ka si na qe pershtaten?
Tash shkojn ditet edhe s'nalen..
A me ta fal...?
2x

Gabim se te njofta,
Gabim se takova,
Gabim se te deshta une ty..
2x

Zemren e lendova,
Kerkoj mem harru
T'kam dasht e ma une s'te du...

Vet ke dasht me shku,
Vet ke dasht me shku,
amo une ty s'tkom nal
Edhe pse je kon the only one..

Per mu je kan diten Edhe naten, a ka si na qe pershtaten?
Tash shkojn ditet edhe s'nalen..
A me ta fal...?
2x
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019