Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venesa Doçi - Pëllumbesha Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Nje vajz te bukur e kam pas
me gjith zemer e kam dasht
ajo iku m'la n'vetmi
ksaj s'i thojn dashuri
ajo iku m'la n'vetmi
ksaj s'i thojn dashuri

Nuk e di pellumbesha ime
kete gabim a mund ta fali
nuk e di pellumbesha ime
kete gabim amund ta fali
aebere me qellim apo
ty te drejtoj djalli
aebere me qellim apo ty
te drejtoj djalli

I erdh fundi ksaj dashurie
mu kan mbushur syt me lot
Sa te deshti zemra ime
e di veq i madhi zoti

Nuk e di pellumbesha ime
kete gabim a mund ta fali
nuk e di pellumbesha ime
kete gabim amund ta fali
aebere me qellim apo
ty te drejtoj djalli
aebere me qellim apo ty
te drejtoj djalli
Venesa Doçi
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/05/2020


Venesa Doçi - Pëllumbesha Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pëllumbesha Ime".
3. Video është e këngës "Pëllumbesha Ime", por nuk këndohet nga Venesa Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Venesa Doçi:


Komente 0